W powiecie najlepsi!!!
Dodane przez impas40 dnia Styczeń 22 2013 12:35:29

Mistrzami Lubina została para Jan i Paweł Grocholski, a najlepsi w powiecie okazali się Józef Brzuchalski oraz Roman Wisłocki. Takim rezultatem zakończył się Turniej Par z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Szersza relacja w czytaj więcej.
Rozszerzona zawartość newsa
Niepodległościowy turniej brydża sportowego organizowany przez Stowarzyszenie „Impas” w Lubinie, za każdym razem cieszy się sporym zainteresowaniem. W tym roku do sali gimnastycznej przy ul. Składowe przybyło 120 osób. W klasyfikacji krajowej, najlepszą parą została ekipa Kazimierz Bednarek z MKS Zakrzów Wrocław oraz Zdzisław Szyszkowski z MASTER-MILTON Głogów. Miejsce drugie przypadło zespołowi Katarzyna Dufrat z Connector Poznań i Tomasz Klukowski z KS AZS PWR III Wrocław. Brąz trafił w ręce Roberta Księżopolskiego (niezrzeszony w żadnym klubie) i Bernarda Jadczaka z ERBUD AZS PWR IX Wrocław.

Kolejność trzech najlepszych par z powiatu lubińskiego była następująca: Józef Brzuchalski i Roman Wisłocki, drugie miejsce Zbigniew Ciereszko i Zbigniew Samek (obaj SBS Impas I Lubin), natomiast trzecie miejsce zajęli Jan i Paweł Grocholscy (obaj SBS Impas I Lubin).

Wszystkie wyniki pod linkiem: www.dzbs.com.pl/wyniki/2012/lubin/W-lubin12.html